UAH
  • EUR
  • USD
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Купити тканину Саржа однотон оптом

Купити тканину саржа камуфляж

Строго кажучи, саржа - це назва одного виду тканини. Термін групує під своїм найменуванням тканини з певним типом плетіння, яке легко визначити неозброєним оком. Поверхня матеріалу має чітко помітний дрібний рубчик, що утворює діагональний візерунок по всьому полотну.
Такий ефект досягається зсувом кожної наступної нитки качка (поперечної) щодо основної (поздовжньої) на 1, 2 або більше кроків. Візерунок на полотні залежить від того, на скільки ниток буде зміщено ткацький малюнок. Зазвичай, у саржових тканинах діагональний нахил йде вправо і проходить знизу вгору. Більш рідкісний нахил вліво та зверху вниз. Костюмні тканини часто мають малюнок "ялинка".
В результаті такого переплетення ниток виходить саржа — еластична тканина, м'яка, з властивостями, які підходять і для професійного використання, і як декоративне оформлення.

Особливості тканини саржа камуфляж

Найбільшого поширення набули саржеві тканини на основі бавовни та льону. Завдяки ниткам різної товщини та різної щільності переплетення бавовняний матеріал широко використовується в технічних цілях та при пошитті спецодягу.
Технічні тканини – найжорсткіші види з яскраво вираженим рельєфом, застосовуються у виробництві ременів кріплення і як основа абразивно-шліфувальних матеріалів.
Сувора бавовняна саржа застосовується для пошиття мішків та робочих рукавиць.

Що шиють з тканини саржа камуфляж

Для спеціального одягу саржеві тканини використовуються у всіх сферах виробництва та послуг. Тут на перший план виходять здатність матеріалу до терморегуляції та гігроскопічність. У ній комфортно проводити цілий робочий день чи зміну. Підбирається матеріал залежно від щільності та просочення, які застосовуються в процесі виготовлення тканини. Спецодяг шиється для працівників:
  • медицини;
  • харчової промисловості;
  • торгівлі;
  • нафтової та газової промисловості;
  • робітників усіх спеціальностей.
Камуфльоване фарбування застосовується при виробництві одягу для військовослужбовців та охоронних структур.

Правила догляду за тканиною саржа камуфляж

 

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО?

- Відправляємо 6 днів на тиждень

- Комфортний розрахунок: картка, рахунок від Фоп, рахунок від ТОВ з ПДВ або без ПДВ, крипта, payoneer

- Відправка будь якою транспортною компанією, яка буде Вам зручна

- Мінімальне замовлення - ВІД РУЛОНУ

 

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ЗАРАЗ МИ ЗАВЖДИ РАДІ ВАМ ДОПОМОГТИ!

+38 093 045 54 29

Відгуки покупців https://skladtkanyn.com/ua/otzyvy-o-magazine/

Перейдіть до нашого магазину https://skladtkanyn.com/ua/

Застереження.

Колір та його передача може відрізнятись від реального при перегляді сторінки на різних електронних пристроях! Ми маємо дуже багато кольорів і нашу палітру Ви зможете отримати у вигляді зразків на відділенні нової пошти. Зразки відправляємо БЕЗКОШТОВНО

Купити саржу - це завжди гарне рішення для Вашого виробництва!

Ми маємо дуже багато кольорів і нашу палітру Ви зможете подивитися у нас на сайті. Будемо раді бачити Вас у нашому інстаграмі - @tkani.opt

Немає товарів

Вгору