UAH
  • EUR
  • USD
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Трикотаж оптом

Трикотаж – це готовий виріб або трикотажна тканина, виробництво якої може вестися з ниток одного типу або різних видів, переплетення яких виконується на спеціальному обладнанні. По фото трикотажні тканини відрізнити один від одного дуже проблематично, тому що матеріал може відрізнятися за складом, сферою використання, структурою, обробкою.

Виготовлення трикотажу ведеться з натуральних вовняних, бавовняних, лляних ниток, а також із синтетичних або штучних матеріалів (лайкра, віскоза, поліестер і т.п.).

Види трикотажу: основні різновиди
Існує багато різновидів трикотажу. При цьому найбільшого поширення набули такі види трикотажних тканин:

Кулірка (кулірна гладь). Тонке, легке, просте у виробництві полотно, з якого ведеться виготовлення переважно дитячого одягу та спідньої білизни.
Рібанів. Практично на 100% бавовняний текстиль, але у своєму складі також має синтетичну лайкру.
Інтерлок. Гладкий і щільний матеріал із внутрішньої та зовнішньої сторони. Застосовується для пошиття спортивного одягу, халатів, нічного одягу.
футер. Найщільніший вигляд, що має також помітне начісування. Підходить для виробництва комбінезонів, побутового домашнього одягу, різних речей для дітей та безлічі інших виробів.
Віскоза. Синтетичний матеріал, виробництво якого ведеться із деревних волокон. Трикотаж віскоза має досить широку сферу застосування (від одягу до виготовлення чобіт).

При цьому варто розрізняти французький вид трикотажної тканини. Багато людей не знають, що за тканину французький трикотаж, фото якої можна переглянути на нашому сайті. При цьому основною відмінністю французького виду текстилю є те, що в процесі його виробництва застосовується спеціальна технологія плетіння ниток, що дозволяє наділити цей трикотаж додатковими властивостями стійкості до деформацій, зминання і розтягування.

Немає товарів

Вгору