Кількість
|
Вартість
|
||
|
Характеристики та склад
Характерний для локшини своєрідний рубчик створюється завдяки особливій структурі - під час в'язання чергуються виворотні та цільові петлі. Це м'який та еластичний матеріал, який добре тягнеться та облягає фігуру.
Склад пряжі може бути різним - використовуються шерсть, бавовна, віскоза, акрил, поліестер, поліамід, еластан та інші штучні або натуральні матеріали.
Матеріал добре піддається фарбуванню та довго тримає свій колір, незважаючи на вплив сонячних променів, води та засобів для прання. Локшина не меніться, вона практично не розтягується і не сідає з часом.
Різновиди
Різні види локшини відрізняються насамперед матеріалами, використаними за її виробництві.
Цей трикотаж може бути виготовлений як з натурального матеріалу – наприклад, стовідсоткової бавовни, так і виключно з синтетики – наприклад, поєднання віскози, еластану та поліаміду.
Галузь застосування
З локшини роблять різні елементи чоловічого, жіночого та дитячого одягу:
светри;
кардигани;
пуловери;
водолазки;
майки;
сукні;
жіночі костюми;
піжами і таке інше.
Оскільки матеріал дуже зручний і добре облягає тіло, його використовують для виготовлення спортивного одягу. Однак він підходить не тільки для пошиття самостійних виробів — часто можна побачити резинки, що виконані з локшини, на горловинах, рукавах і поясах курток.
Плюси і мінуси
Переваги трикотажу-мустангу:
цей матеріал має простий і природний, але водночас ефектний зовнішній вигляд;
завдяки своїй м'якості та еластичності він дуже комфортний;
локшина добре тримає форму;
матеріал не вицвітає через дію води та миючих засобів;
одяг з локшини струнить за рахунок наявності яскраво виражених вертикальних смуг;
трикотаж добре дихає, забезпечуючи комфорт;
також локшина легко вбирає вологу, відводячи її від тіла.
До негативних властивостей локшини можна віднести те, що через високу еластичність і розтяжність цього матеріалу з часом виконані з нього вироби починають втрачати форму.
Рекомендації щодо догляду
Доглядати вироби з локшини нескладно, їх можна прати при температурі до 40 градусів. При цьому краще використовувати тонкий або ручний режим. Щоб надати речі особливої м'якості, треба додати до порошку кондиціонер.
Одяг з локшини не можна скручувати під час віджиму, а також сушити на вішалці. Після прання її рекомендується обережно вичавити, не перекручуючи, а потім розкласти на горизонтальній поверхні та залишити до повного висихання.
Гладити такий трикотаж потрібно обережно, з виворітного боку, наскільки можна — з великою кількістю пари.
Зберігати речі з локшини треба на полицях. Не варто залишати їх на вішалках - у такому разі одяг може швидко витягнутися, втративши свій первісний вигляд.