Повернення та обмін тканин

 

Рулони від яких були відрізані матеріал обміну поверненню не підлягають
Оформлення повернення:
1. Усі повернення відправляються за рахунок клієнта.
2. У посилці при надсиланні обов'язково має бути записка із зазначенням причини повернення або обміну.
Товар має бути:
У початковій упаковці
З прикріпленою биркою
Без ушкоджень
Без характерних запахів та ознак, що порушують початковий товарний вигляд
Відповідно до законодавства України, повернення або обмін тканин можливе лише при виявленні виробничих дефектів протягом 14 днів з моменту придбання (На підставі Переліку товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню) (додаток № 3 до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.94 р. № 172) тканини поверненню чи обміну не підлягають).
 
Бракований товар:
Естетичні дефекти (плями, фарба, бруд) – 14 днів.
100% заводський брак (смужки, дірки) - 14 днів.

Усі питання щодо бракованого товару обговорюються індивідуально з Вашим менеджером.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.94 N 172 наша продукція належить до Перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню).
 
До цього переліку потрапили всі продовольчі товари, лікарські засоби, предмети сангігієни, а також деякі непродовольчі товари, зокрема, дитячі іграшки та товари для новонароджених, тканини, килимові вироби, білизна натільна та постільна, друковані видання, пиломатеріали, записані DVD-диски, інструменти для манікюру, педикюру, ювелірних виробів.
Текстильні товари, що відпускаються на метраж (у тому числі тканини), не підлягають обміну та поверненню в магазин, якщо є якісними, але не підходять покупцеві з будь-яких причин.