Як вибрати тканину для пошиття світшотів?

Світшот — популярне слово, однак не кожен знає, що саме це за одяг. Дехто називає світшот просто кофтинкою, або спортивним светром. Проте цей елемент повсякденного гардероба має свої унікальні відмінності, за яким його й ідентифікують. А ще, для його пошиття підбирають спеціальні тканини вид яких залежить від сезону для якого створюють річ. Розповімо детальніше про особливості цього одягу, та про те, які тканини вибрати для пошиття світшота.

Чим відрізняється світшот?

Світшот — це популярний одяг як серед чоловіків, так і жінок. Його назва походить від двох слів “sweater» і «shirt», що означає, светр пошитий за схожим кроєм, який застосовують для пошиття сорочок.

Світшоти мають кілька відмінних рис за якими їх легко ідентифікувати:

Відсутність капюшона та акуратна кругла горловина. Інколи вона може впритул облягати низ шиї.

Відсутність будь-яких замків, ґудзиків та іншого типу фурнітури. Світшот одягається виключно через голову та немає ніяких застібок.

Вільний рукав, який може бути дуже широким або лише трішки, проте однозначно не повинен прилягати щільно до руки. На кінці рукава обов’язково є гумка.

Тканина для світшотів — це переважно щільний трикотаж різних кольорів, з принтами або друкованими малюнками.

Найкраща тканина для світшотів

Більшість виробників для пошиття світшотів, тканину купити вирішують з бавовною, та різними синтетичними матеріалами у складі. Це здебільшого трикотаж з начосом, або без нього.

Ідеальна матерія для світшотів має відповідати таким параметрам:

Не парити, та добре пропускати повітря, щоб одяг не провокував підвищене потовиділення;

гарно утримувати тепло, а особливо якщо мова про демісезонні, чи теплі світшоти з начосом;

мати гарну еластичність та не м’ятись. Часто світшоти носять під осінніми, чи зимовими куртками, або разом з джинсовками. Важливо, щоб за таких умов одяг залишався не пом’ятим та акуратним на вигляд.

Серед тканин, які гарно відповідають цим параметрам можна виділити:

Футер. Ця тканина для світшотів буває різних видів, наприклад, футер діагональ виготовлена з бавовняних ниток (65%) та поліестера (35%), або ж футер двохнитка у складі якої поліестер та еластан. Ще є футер петля, або трьохнитка, яка має у складі 80% бавовни та 20% поліестеру. Популярним є й щільний футер на флісі, з якого виходять якісні та теплі світшоти. Всі різновиди футера мають гладку лицьову сторону, а зсередини петлеподібний або чесаний ворс. Футер гарно тримає форму, не розтягується, на ньому з часом не утворюються ковтунці, а яскравий колір, при правильному догляді, не тьмяніє.

Фліс. Це синтетичний матеріал з поліестеру та з домішками лайкри чи спандексу, Це гіпоалергенний матеріал, який чудово підходить й для пошиття дитячих речей. Фліс легкий в обробці, швидко сохне, простий у догляді та довговічний. З нього виходять дуже приємні до тіла та теплі світшоти. На відміну від футера фліс не так добре тримає форму, особливо якщо мова про світшот з, наприклад, об’ємними рукавами. Однак, тканина теж не мнеться, підходить для нанесення малюнків тощо.

Бавовна. Це тканина для пошиття світшотів, яку використовують рідше, однак вироби з неї теж можна побачити. Це натуральна матерія тож з неї найкраще шити літній одяг. Бавовна дозволяє шкірі дихати, вона гіпоалергенна, при правильному догляді не розтягується, не зменшується в розмірі та довго зберігає свій первинний вигляд.

Ці тканини для пошиття світшотів використовуються багатьма виробниками, які пропонують одяг у найрізноманітнішому ціновому сегменті.

Як замовити тканини для пошиття світшотів?

Купити тканину за гуртовими цінами можна у нашому інтернет-магазині. Окрім вищезгаданих матерій ми також пропонуємо різноманітні тканини від провідних турецьких, китайських та інших іноземних фабрик. Для наших клієнтів доступні різноманітні форми оплати, а також оперативна доставка по всій території України. Для детальної консультації або допомоги з оформлення замовлення звертайтеся за вказаним номером телефону.