UAH
  • EUR
  • USD
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Тканина сінтепон

Купити сінтепон

Синтепон є нетканим полотном і складається повністю з синтетичних волокон. Вони можуть бути отримані як первинної, так і вторинної сировини.

Для виробництва використовується кілька видів сировини. Для «правильного» варіанта застосовують поліефірні волокна. До нього можуть додати бавовняні чи вовняні волокна. Складається з кількох паралельних шарів, проте машинним способом можна виготовити матеріал кращої якості. Це досягається завдяки різноспрямованості волокон. Другий варіант – переробка вторинної сировини. Це можуть

бути пластикові пляшки, одноразовий посуд, пакети. Це здешевлює виробництво, а й позначається на характеристиках кінцевого продукту. Навіть при нечисленних праннях матеріал може скачатись, а волокна почати «мігрувати».

Особливості сінтепону як тканини

Звичайно, якщо матеріал використовується як наповнювач або утеплювач і знаходиться всередині виробу ви, звичайно, не зможете з достовірністю визначити, яка сировина була використана. Синтепон виготовлений із вторинної сировини рідко має чисто-білий колір.

Незважаючи на свою легкість та легкість, синтепон добре зберігає тепло. Щороку текстильний ринок розвивається і на зміну старим технологіям, приходять нові. Раніше він вважався «низкосортним» утеплювачем та наповнювачем. Проте сучасні технології дозволяють виправити колишні помилки та вдосконалити виробництво. Сучасна версія цього продукту набагато безпечніша і має кращі експлуатаційні характеристики. Позитивні якості: Невелика вага готових виробів; М'якість та легкість; Добре утримує тепло; Бюджетний; Еластичний; Пружний; Добре відновлює форму.

Що шиють з тканини сінтепон

Сінтеопн використову.ють для виготовлення верхнього та професійного одягу. Це досягається завдяки низькому ступеню міграції волокон. Утеплювач синтепон ідеальний, тому що волокна не виходитимуть назовні. Він захистить у холодну та вітряну погоду, проте для сильних морозів не підійде.

Правила догляду за сінтепоном

Хоча синтепон досить «простий» у догляді і не вимагає якихось специфічних засобів і правил, все ж таки варто враховувати деякі деталі: Допускається як машинне, так і ручне прання; Температура прання має перевищувати 30 градусів; Машинне прання дозволене в «делікатному режимі»; Пральна машина не рекомендується завантажувати більше, ніж на 2/3 від загального обсягу (в ідеалі тільки на 50%); Краще не використовувати пральну машинку для сушіння та віджиму; Не рекомендується попередньо замочувати вироби; Рекомендується ретельне полоскання виробів (щонайменше 3-х разів); При пранні не можна використовувати засоби, що містять хлор та відбілюючі речовини. Це руйнує структуру тканини та знебарвлює кольорові речі; Не рекомендується використовувати агресивні миючі засоби; При пранні краще скористатися рідкими засобами; За потреби можна злегка пропрасувати вироби через спеціальну тканину на мінімальній температурі; Не можна відпарювати вироби; Такі речі швидко сохнуть. Можна не віджимати вироби, а просто повісити, щоб вони склали.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО?

- Відправляємо 6 днів на тиждень

- Комфортний розрахунок: картка, рахунок від Фоп, рахунок від ТОВ з ПДВ або без ПДВ, крипта, payoneer

- Відправка будь якою транспортною компанією, яка буде Вам зручна

- Мінімальне замовлення - ВІД РУЛОНУ

 

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ЗАРАЗ МИ ЗАВЖДИ РАДІ ВАМ ДОПОМОГТИ!

+38 093 045 54 29

Відгуки покупців https://skladtkanyn.com/ua/otzyvy-o-magazine/

Перейдіть до нашого магазину https://skladtkanyn.com/ua/

Застереження.

Колір та його передача може відрізнятись від реального при перегляді сторінки на різних електронних пристроях! Ми маємо дуже багато кольорів і нашу палітру Ви зможете отримати у вигляді зразків на відділенні нової пошти. Зразки відправляємо БЕЗКОШТОВНО

Купити сінтепон - це завжди гарне рішення для Вашого виробництва!

Ми маємо дуже багато кольорів і нашу палітру Ви зможете подивитися у нас на сайті. Будемо раді бачити Вас у нашому інстаграмі - @tkani.opt

Немає товарів

Вгору